Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Niçin e-posta pazarlama hizmeti kullanmalıyım?

E-posta pazarlama yani email marketing ile kişisel mailinizden gönremeyeceğiniz kadar mail gönderebilir ve bunu raporlayabilirsiniz.
E-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama hizmetleri kullanıcılara kendi email adresleri ile gönderemeyecekleri kadar çok email gönderme fırsatı sunmaktadır. Kullanıcılar bu hizmet sayesinde kendi website mail adresleri kara liste gibi olumsuz kanallara düşmeden email göndermenin bir yoludur. Ayrıca hosting firmaları kullanıcılara kota uygulamakta ve aşırıya kaçacak şekilde mail gönderimini engellemektedir.

E-posta pazarlama sayesinde bu sorundan kurtularak dilediğiniz kadar email gönderimi sağlayabilmekte ve gönderdiğiniz emaillere eklenen kod parçacıkları sayesinde gönderilerinizi hangi mail adresleri ne zaman, kaç defa açmış, gönderinizdeki linklerinize tıklamışlarmı gibi çeşitli raporlara ulaşabilir ve takibini sağlayabilmektedir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00