Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Web Tasarım, Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları belirlenirken kullanılan teknoloji, web tasarım süreci, web siteniz ile ilgilenen personel sayısı ve kullanılması gereken farklı dış ihtiyaçlara göre çalışama yapılmalıdır.
Web Tasarım nedir?

Web Tasarım nedir?

Gelişen bilgisayar dünyasının ve büyüyen ekonomilerin sonucu olarak ortaya çıkmış, firmaların en temel ihtiyacı olan tanıtım ve kurumsal kimliği yansıtmada kullanılan, internet ile tüm dünyada aynı anda ulaşımı ve tanıtımı sağlayan, gerçekte bizim gibi firmalar için bilgisayar datası fakat kullanıcıların internet sitesi dedikleri resimler, yazılar ve kod bloklarından düzgün bir şekle sokularak oluşturulan yazılımlara web tasarım denmektedir.

Firmalar kendi bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitli yapılarda web tasarım yaptırarak internet aleminde var olduklarını belirtebilir. Web tasarım fiyatları, kullanılan teknoloji, web tasarım sürecinde nasıl bir web sitesi senaryosunun (Web sitesi neler barındıracak nasıl çalışacak ve hangi metin nerede olacak gibi) istendiği, bu senaryoyu uygulamak için çalışacak personel sayısı ve gerekli çalışma süresi, ek ihtiyaç ve araç gereklerin temini gibi çeşitli proseslerin toplamının hesaplanması sonucu belirlenmektedir. 

İyi, kaliteli ve sürdürülebilir bir web tasarım çalışması için kullanılan teknolojinin tipine dikkat edilmeli ve hazır bir takım tasarım ve alt yapılardan uzak durulmalıdır. Sistemin geliştirilmesinde fiyat avantajı sağlayarak web tasarım ücreti'ni minimum seviye'ye indirip hazır bir takım teknolojiler kullanmak ileride tüm yapılan çalışamaların zarar görmesi ve kaybolması ile sonuçlanabilir.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00