Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Email Marketing

Email çalışmalarınızı düzgün planlanmış ve kontrol edilebilir şekilde hazırlayın. Dönüşüm takibi ve ulaşılan postalarınızı kontrol edin.
Image

Email Marketing ihtiyaçlarınız doğru planlayın!

Email marketing ile müşterilerinizin sizi sürekli ziyaret etmesini sağlayabileceğiniz gibi sektörünüzle alakalı kullanıcılara kendinizi tanıtma fırsatı yakalamanızda çok kolay bir yöntemdir. Kullanıcılarınıza firmanızla ilgili gelişmeleri hatırlatarak sizi devamlı hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Yeni sektörel email listeleri hazırlayarak farklı firmalara tanıtım yapabilir ve şirketinize yeni müşteriler kazandırabilirsiniz.

E-posta pazarlama hizmetleri sayesinde kitlenizi genişletebilir, e-posta sonuç raporları ile hangi kullanıcılar tanıtım emaillerinize bakmış ve email içeriğinizden hangi linklerinize tıklamış görebilir ve firmanız ile ne kadar ilgilenmişler ölçebilirsiniz.

Profesyonel email pazarlama hizmetleri sizi büyük kitlelere ulaştırmak için uygun fiyatlı çözümlerdendir.

Neden email marketin hizmeti almalıyım?

Hosting hizmetlerinin sunduğu email çözümleri büyük kitlelere email göndermeyi desteklememktedir. Bu hizmetten faydalanarak büyük kitlelere email gönderebilirsiniz. Ayrıca email raporlamaları sayesinde gönderilerinizin sonuçlarını ölçebilirsiniz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00