Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Seo

Seo çalışmalarınızın doğru şekilde ve arama motoru seo yönergelerine uyumlu şekilde yapıldığından emin olun ve kontrol edin!
Image

Seo konusundaki çalışmalarınızı takip edin!

Arama motoru optimizasyonu (SEO); web sitenizin internet ortamında doğal sonuçlarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir çalışmalar bütünüdür. Bu çalışmalar web sitenizin içeriği, sosyal medyadaki etkinliği, video ve benzeri çalışmalar ile içerik zenginleştirme ve başka web sitelerinin size link vermesi gibi birçok etkenin birleştirilmesidir. 

Ancak burada anlatıldığı gibi basit olacak anlamına gelmemelidir. Hatalı yapılacak işlemler sonucu web siteniz uzun süreli olarak arama motorlarında gerilere itilebilir. Düzenli ve doğal olan çalışmalar arama motorlarının algoritmaları tarafından daha çok sevilmekte ve dikkate alınmaktadır.

Seo oldukça bilinen kurallara dayanarak yapılmalı ve takip edilmelidir. Detaylı bilgi için Google SEO Kılavuzu sayfasından google'ın seo konusundaki kurallarına göz atabilirsiniz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00