Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Web Tasarım

Dilediğiniz içeriğe sahip özel tasarım web çalışmalarımız ile hemen her türlü çalışmayı yapmakta ve tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmekteyiz.
Image

Web Tasarım konusunda etkin çözümler!

Kişiye özel olarak tasarlanan web sayfanız ile kullanıcılarınızın etkin ve en iyi kalitede web sitenizde dolaşmasınız sağlayarak ulaşılabilirliğinizi yükseltin.

Web tasarımı uzmanlık gerektirir. Kullanıcıların hangi platformlar aracılığıyla sitenize ulaştığından tutun, site içeriğinizi nasıl görüntülediğine, menü konumunun doğru ve kullanım biçiminin etkin oluşuna kadar birçok detay web tasarımda önemlidir.

Artık masaüstü pcler ile görüntülenen sitelerden çok mobil kulanıcıya hitab eden web siteleri daha fazla ziyaretçi çekmektedir. Hemen herkesin cebinde bulunan mobil cihazlar ile kendinizi tanıtmanızı sağlayacak bir web sitesi sizin için başarıyı getirecektir.

Ayrıca web sitenizin sizi iyi tanıtmasının yanında sizinle iletişimi sağlama konusunda da başarılı bir şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir. Kullanıcıların satın alma yada iletişim ithiyaçlarının tümünü web ortamında hemen her platformdan sağlamalı ve size ulaşmalarını kolaylaştırmalısınız.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00