Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Sosyal Medya

Sosyal medya araçlarını kullanarak sosyal medya platformlarından yararlanabilir, popüler ve etkin bir sosyal ağ ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.
Image

Sosyal Medya hesaplarınızı aktif tutun!

Sosyal medya platformları, kendinizi tanıtmanız ve oldukça düşük maliyetlerle markanızın tanıtımı yapmanızı sağlamaktadır.

Planlı bir şekilde yürütülen sosyal medya çalışmaları ile işletmenizin tanıtımının sürekliliğini ve popülerliğini kolaylaşmakta ve müşteri kitleniz artmaktadır. Paylaşımlarınızı görüp ihtiyaçlarını giderebilme şansı yakalayan birçok kişi bu sayede iletişiminizi arttıracaktır.

Sosyal medya ile kişisel paylaşımlar yapmanın yanında işletmenizi tanıtan, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkartan kaliteli ve sürekli yapılan çalışmalar müşteri ağınızı geliştirmekte ve müşterilerin güvenlerini kazanmanızda etkili olmaktadır.

Planlı bir şekilde yürüttüğümüz sosyal medya hizmetlerimizden faydalanarak sosyal ağlardaki çalışmalarınıza güç katarak hedef kitlenizi büyütmeniz kaçınılmazdır.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00