Quine Venture

HIZLI ERİŞİM

Google Ads

Google reklamları ile arama motoru ve görsel reklamları kullanarak doğru müşteriye, doğru sonuca ve doğru amacınıza ulaşın.
Image

Google Ads yani adwords ile doğru reklam yapın!

İnternet ortamına yeni girmiş işletmelerin ve müşteri kitlesini arttırmak isteyen kişilerin ilk tercihi google reklamlarıdır. Ayrıca google reklamları müşterilerin ulaşmasında arama anahtar kelimesi kullanmasından dolayı gerçek müşterinin google ads reklemı ile size ulaşmasını sağlamaktadır. Bu konuyu biraz açacak olursak, mesela; "terzi hizmeti veren biri olarak bölgenizde reklam vermek istiyorsunuz, bunun için google ads üzerinden (pantolon kısaltma, gömlek daraltma, vb) anahtar kelimelerinizi belirterek yanlızca bu kelimeleri arayan doğru insanlara ulaşabilirsiniz" bu sizin için en iyi başlangıç noktasıdır. Sosyal medya araçlarında paylaşım yaparak hizmetinizi gören binlerden 1 tanesi bile bu hizmete ihtiyaç duymuyor olabilir. Ancak google ads sizi direkt olarak bunu arayan kişilere göstermektedir.

Diğer google ads hizmetlerine bakacak olursak ihtiyacınızın  olan reklam yayını türünü seçerek bütçenize göre, hedef kitle veya marka bilinirliği yaratma konularında çalışarak müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz.

Video ve görüntülü reklamlar ile daha fazla kitleye erişebilir ve kendinizi tanıtabilirsiniz. Ayrıca yeniden pazarlama reklamları oluşturarak, web sitesi, sosyal medya ve diğer dijital iletişim kanallarınızı ziyaret etmiş kişilere yeniden reklam kanalları ile ulaşabilir ve daha önce almadıkları hizmeti karşılarına çıkartarak alma isteği uyandırabilirsiniz.

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Hizmetlerimiz, projelerimiz yada kullandığımız teknolojiler ile ilgili bilgi almak yada size ait bir projeniz hakkında bize danışmak için lütfen iletişime geçin.

İLETİŞİM KURUN

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Image
KONUM
Atakan Sk. No:39/B Mecidiyeköy - Şişli - İSTANBUL
Image
TELEFON
0212 963 3336
0532 223 3336
Image
E-MAIL
info@quineventure.com
destek@quineventure.com
Image
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma 09:00 - 18:00
C.tesi 10:00 - 17:00